UCL

Czas czytania: około 1 minuta

UCL

Zespół operacyjny Międzynarodowego Centrum Badań Oka (ICTER) wraz z kierownikiem ds. kadr z Instytutu Chemii Fizycznej PAN mieli ogromną przyjemność odwiedzić i spotkać się z kolegami z Instytutu Okulistyki UCL oraz Europejskiego Biura Badań i Innowacji UCL. Były to bardzo profesjonalne warsztaty, podczas których pokazano, w jaki sposób zespoły ds. finansów, kadr oraz równości, różnorodności i integracji w Instytucie Okulistyki UCL działają i poprawiają swoje standardy. Nasz zespół został również zapoznany z Europejskim Biurem Badań i Innowacji, które koncentruje się na europejskiej współpracy w dziedzinie nauki i technologii, zapewniając szeroki zakres profesjonalnych usług dla społeczności UCL.

UCL Institute of Ophthalmology jest strategicznym partnerem ICTER w ramach programu Międzynarodowe Agendy Badawcze, finansowanego przez Fundację na rzecz Nauki Polskiej.

Nasze koleżanki wróciły zainspirowane dynamicznym podejściem do procesów organizacyjnych wspierających naukowców, ze świeżymi pomysłami na ich ulepszanie w ICTER (International Centre for Translational Eye Research), jak i w Instytutcie Chemii Fizycznej Polskiej Akademii Nauk.

Wielkie podziękowania dla Nicka Burta, Alison Hardcastle, Andrew Dicka, Marinko Sarunic, Marcusa Fruttigera (Instytut Okulistyki UCL), Kimberly Cornfield i Martina Scotta (Europejskie Biuro Badań i Innowacji).

• Data wpisu: 14.11.2023