Laboratorium Aparatury Specjalistycznej ZD CHEMIPAN

Laboratorium Aparatury Specjalistycznej ZD CHEMIPAN

Informacje ogólne

Zakład Doświadczalny CHEMIPAN został utworzony w 1971 r. w Instytucie Chemii Fizycznej PAN jako jedna z pierwszych w Polsce firm zajmujących się wytwarzaniem wysokiej jakości chemikaliów. Z.D. CHEMIPAN opracowuje nowe produkty i procesy technologiczne zgodnie z potrzebami rynku oraz wykonuje syntezy związków chemicznych na zamówienie, w skali od miligramów do ilości hurtowych, a naszymi odbiorcami są renomowane firmy na całym świecie.

Począwszy od 1983 roku, we współpracy z Instytutem Badawczym Leśnictwa, opracowujemy i wytwarzamy nowoczesne środki i pułapki, służące do monitorowania populacji szkodników w lasach oraz uprawach sadowniczych i ogrodniczych, oparte głównie na semiozwiązkach. Produkowane przez Z.D. CHEMIPAN feromony, cieszą się zasłużoną renomą na rynkach krajowych i zagranicznych.

Wśród innych gałęzi naszej działalności jest również wytwarzanie wzorców chromatograficznych i refraktometrycznych – które mamy w ciągłej sprzedaży.

Posiadamy własny Dział Kontroli Jakości, prowadzący na bieżąco analizy naszych produktów. Korzystamy również z wielu wysokospecjalistycznych urządzeń analitycznych dostępnych w Instytucie Chemii Fizycznej PAN. Nasz Personel posiada wieloletnie doświadczenie oraz najwyższe kwalifikacje zawodowe.

Zapraszamy do współpracy!

Oferty Pracy

Oferta

Synteza związków chemicznych na zamówienie

Prosimy o kierowanie zapytań i zamówień na adres zdchemipan@ichf.edu.pl

Synteza związków chemicznych z naszej stałej oferty

Feromony do monitorowania liczebności szkodników - leśne, sadownicze i ogrodnicze

Wzorce chromatograficzne

Warunki zamówienia

Przed złożeniem zamówienia prosimy o przysłanie zapytania o dostępność, termin realizacji i cenę. Zapytania i zamówienia prosimy kierować na adres zdchemipan@ichf.edu.pl. Prosimy o zapoznanie się z treścią załączników.

Załączniki

Kontakt

Adres

Zakład Doświadczalny CHEMIPAN Instytutu Chemii Fizycznej Polskiej Akademii Nauk

ul. Kasprzaka 44/52

01-224 Warszawa

Dyrektor Z.D. CHEMIPAN

Sekretariat Z.D. CHEMIPAN

Dział Handlowy

Centrala

tel.: +48 22 632 45 13

Numery wewnętrzne

0 - dla Klientów anglojęzycznych

1 - Dział Handlowy - Feromony

2 - Dział Handlowy - Chemia

3 - Sekretariat Dyrektora

8 - Dział Księgowości