Publiczna obrona rozprawy doktorskiej

Data wpisu: 1.08.2023

INSTYTUT CHEMII FIZYCZNEJ PAN

ZAWIADOMIENIE

o publicznej obronie rozprawy doktorskiej

6 września 2023 r. (środa) o godz. 11.00

mgr Ilia Smirnov

„Morphology evolution in mono- and bimetallic FCC nanoparticles”

Promotor:

prof. dr hab. Zbigniew Kaszkur (Instytut Chemii Fizycznej PAN)

Recenzenci:

prof. dr hab. Wiesław Łasocha (Wydział Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego, Instytut Katalizy i Fizykochemii Powierzchni PAN im. Jerzego Habera)

prof. dr hab. Radosław Marek Przeniosło (Uniwersytet Warszawski, Wydział Fizyki, Instytut Fizyki Doświadczalnej im. Stefana Pieńkowskiego)

dr hab. Paweł Piszora, profesor uczelni (Wydział Chemii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu)

Z pracą doktorską, streszczeniem oraz recenzjami można zapoznać się w Bibliotece Instytutu Chemii Fizycznej PAN, w Warszawie, ul. Kasprzaka 44/52 oraz na stronie internetowej: https://www.e-bip.org.pl/ichf/20714

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej odbędzie się w języku angielskim, w Auli Instytutu Chemii Fizycznej PAN (ul. Kasprzaka 44/52, Warszawa).