Publiczna obrona rozprawy doktorskiej

Data wpisu: 10.05.2021

ZAWIADOMIENIE

o publicznej obronie rozprawy doktorskiej

28 maja 2021 r. (piątek) o godz. 11:00

Wassie Mersha Takele

„Molecular Properties in an Optical Microcavity: From Ensembles to Single Molecules”

Promotorzy:

- prof. dr hab. Jacek Waluk (Instytut Chemii Fizycznej PAN)

- prof. Alfred J. Meixner (the Institute of Physical and Theoretical Chemistry at the University of Tübingen, Germany)

Recenzenci:

Prof. dr hab. Bolesław Kozankiewicz (Instytut Fizyki PAN, Warszawa)

Prof. dr hab. Sebastian Maćkowski (Instytut Fizyki, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu)

Prof. dr. hab. Bronisław Marciniak (Wydział Chemii, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu)

Z pracą doktorską, streszczeniem oraz recenzjami można zapoznać się w Bibliotece Instytutu Chemii Fizycznej PAN, w Warszawie, ul. Kasprzaka 44/52 oraz na stronie internetowej: https://www.e-bip.org.pl/ichf/20714

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej odbędzie się za pomocą środków komunikacji elektronicznej, przy użyciu narzędzia Zoom,

Osoby spoza IChF PAN wyrażające chęć wzięcia udziału w obronie powinny przesłać taką informację najpóźniej jeden dzień przed obroną na adres SEKN-RN@ichf.edu.pl.

Przewodniczący Komisji Doktorskiej

Prof. dr hab. Robert Kołos