Międzynarodowe Centrum Badań Oka (ICTER) w Instytucie Chemii Fizycznej PAN

Instytucja finansująca

Ministerstwo Edukacji i Nauki

Projekt ”Conference on Recent Advances in Translational Eye Research 2023” jest realizowany dzięki dofinansowaniu ze środków Ministerstwa Edukacji i Nauki na podstawie umowy nr DNK/SP/513952/2021 z dnia 29.12.2021.

Kierownik

Prof. Maciej Wojtkowski

ICTER – Międzynarodowe Centrum Badań Oka, wraz z Instytutem Chemii Fizycznej PAN poszukuje osoby na stanowisko Managera ds. Organizacji Konferencji.

Międzynarodowe Centrum Badań Oka (ICTER) powstało w 2019 roku. Dzięki efektywnej polityce grantowej bardzo szybko się rozwija i rozbudowuje swój zespół. Manager ds. Organizacji Konferencji dołączy do zespołu odpowiedzialnego za organizację konferencji CRATER 2023 - Conference on Recent Advances in Translational Eye Research (crater.icter.pl), a w przyszłości będzie miał szansę na realizację kolejnych projektów i podobnych wydarzeń organizowanych w ramach działalności ICTER.

Planowany termin przeprowadzenia konferencji CRATER to początek września 2023. Przygotowania do tego wydarzenia trwają od stycznia 2022 roku. Obecnie poszukujemy osoby doświadczonej w zakresie zarządzania organizacją konferencji, której rolą byłoby przejęcie zaczętych prac i dalsze ich koordynowanie we współpracy z kilkuosobowym zespołem.  Poszukujemy osoby wielozadaniowej, zorganizowanej i ambitnej, która będzie potrafiła przygotować wydarzenie, zgodnie z wytycznymi projektu i ustaleniami Komitetu Organizacyjnego.

Opis stanowiska

1

Zadania i obowiązki w projekcie

Do zadań Managera ds. Organizacji Konferencji należeć będzie:

  1. Koordynowanie i realizowanie zadań związanych z przygotowaniem Konferencji (część zadań będzie realizowana w języku angielskim)
  2. Szczegółowe planowanie i pilnowanie terminowości
  3. Współtworzenie i wdrożenie strategii komunikacji  konferencji
  4. Współpraca z księgowością / przesyłanie faktur
  5. Współpraca z działem zakupów / kompletowanie ofert, przygotowywanie umów, poszukiwanie podwykonawców.
  6. Współpraca z partnerami i podwykonawcami – lokalnymi i zagranicznymi.
  7. Prowadzenie punktu kontaktowego dla uczestników i dla osób zaangażowanych w organizację wydarzenia
  8. Przygotowywanie tekstów w języku polskim i angielskim, takich, jak opisy konferencji na stronę WWW i do mediów, przygotowanie prostych grafik (na podstawie szablonów)
Oferta

Nazwa stanowiska

Manager ds. Organizacji Konferencji

umowa zlecenie / B2B umowa o świadczenie usług w przewidywanym wymiarze 20h tygodniowo

Wynagrodzenie

średnio 3200 brutto/ miesiąc

1.11.2022

Okres zatrudnienia

Listopad 2022 – Październik 2023

Wymagania

Wymagania

Od osoby, która będzie zatrudniona na powyższym stanowisku oczekujemy:

  1. Doświadczenia w organizowaniu międzynarodowych wydarzeń
  2. Doskonałej organizacji pracy i wielozadaniowości
  3. Komunikatywności i umiejętności współpracy w zespole międzynarodowym
  4. Znajomości pakietu MS Office
  5. Znajomości języka angielskiego, co najmniej na poziomie C1 (w mowie i w piśmie)
  6. Elastyczności
  7. Umiejętności pracy pod presją czasu i terminowości
  8. Znajomości obsługi mediów społecznościowych (Twitter, LinkedIn, Facebook)
  9. Kreatywności i skuteczności w rozwiazywaniu problemów.

Dodatkowym atutem będzie:

  1. Doświadczenie we współpracy z jednostkami publicznymi
  2. Doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym
  3. Doświadczenie w pracy w środowisku STEM (np. przy organizacji podobnego wydarzenia)
  4. Znajomość aplikacji Wordpress i podstawowych programów graficznych / np. Canvas
Wymagane dokumenty
  1. CV
  2. Lista zrealizowanych wydarzeń wraz z odnośnikami do stron internetowych

WAŻNE! Aplikacje prosimy przysyłać na adres: rekrutacja@ichf.edu.pl

Tytuł maila: Rekrutacja 42/2022

Projekt ”Conference on Recent Advances in Translational Eye Research 2023” jest realizowany dzięki dofinansowaniu ze środków Ministerstwa Edukacji i Nauki na podstawie umowy nr DNK/SP/513952/2021 z dnia 29.12.2021. Kwota środków przyznanych w ramach dofinansowania wynosi 320.000,00 zł. Całkowity koszt projektu wynosi 395.000,00 zł.

Termin przyjmowania zgłoszeń

21.10.2022 23:59

31.10.2022

Data ogłoszenia: 26.09.2022