Szczegóły ogłoszenia

Miejsce pracy

Warszawa, Instytut Chemii Fizycznej PAN

Instytucja finansująca

Nie występuje

Opis projektu

Tytuł, rodzaj i numer projektu

Pracownik biurowy - Dział zakupów, 13/2021

Opis stanowiska

Liczba wakatów

2

Zadania i obowiązki w projekcie

Poszukujemy dwóch osób, które dołączą do Działu Zakupów w Instytucie Chemii Fizycznej PAN, a do ich głównych zadań będzie należało: sprawdzanie zgodności zakupów z regulaminem zakupów, ustawą Prawo Zamówień Publicznych, ustawą o Finansach Publicznych, regulacjami indywidualnymi dla projektów realizowanych w Instytucie, pełnienie obowiązków inspektora ochrony danych osobowych RODO.
Oferowana praca ma charakter administracyjno-biurowy (praca przy komputerze, osiem godzin dziennie, pięć dni w tygodniu). Ze względu na specyfikę Jednostki osoba, która do nas dołączy w zależności od potrzeb będzie także wspierać inne działy ICHF PAN w tym dział grantów, dział naukowy, sekretariat Dyrekcji, dział administracyjny oraz radcę prawnego Instytutu. Zależy nam na osobie lubiącej kontakt z innymi ludźmi, niebojącej się wyzwań i pracy, elastycznej w zakresie obowiązków, a przede wszystkim takiej, która będzie czerpać satysfakcję z realizowanych zadań i pracy.

Oferta

Forma zatrudnienia

Umowa o pracę

Planowana data rozpoczęcia pracy w projekcie

1.06.2021

Oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej i wiarygodnej instytucji;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji;
  • przyjazną atmosferę pracy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny
Wymagania

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie
  • umiejętność pracy na komputerze, skanerze
  • sumienność i rzetelność w wykonywanej pracy
  • umiejętność pracy w środowisku wielobodźcowym (dzwoniące telefony, wizyty petentów, różne sprawy załatwiane w tym samym momencie)
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dobra organizacja pracy i zaangażowanie
  • umiejętność pracy w zespole i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • znajomość ustaw o Finansach Publicznych, Prawo Zamówień Publicznych
  • min. 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • ukończone studia I stopnia
  • wskazane doświadczenie w pracy z aktami prawnymi i redagowaniem umów
Wymagane dokumenty

Zgłoszenia (CV oraz list motywacyjny) można przesyłać  w terminie do 30.04.2021 roku.

Dodatkowe informacje

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Terminy

Termin przyjmowania zgłoszeń

30.04.2021 0:00

Ogłoszenie archiwalne. Dziękujemy wszystkim kandydatom za złożone aplikacje.

Data ogłoszenia: 16.04.2021

Dołącz do nas