Otrzymane stopnie i tytuły naukowe


rok doktoraty habilitacje profesury

2019 Adam Opalski (obrona 29.10.2019)
Kamila Łępicka
Maciej Zieliński
Łukasz Richter
Magdalena Czekalska
Haijing Meng
Damian Giziński
Konrad Giżyński
Jakub Ostapko
Krzysztof Szczepański
Oksana Danylyuk
Magdalena Ceborska
Adam Kubas
Daniel Prochowicz
Svyatoslav Kondrat
 

2018 Michalina Iwan
Xuzhu Zhang
Evelin Witkowska
Anna Ochab-Marcinek Robert Nowakowski

2017 Katarzyna Winkler
Justyna Jędraszko
Agnieszka Magdziarz
Marcin Dąbrowski
Zofia Iskierko
Urszula Szczepaniak
Michał Leszczyński
Paweł Dębski

Sen Hou
Agnieszka Michota-Kamińska
Volodymyr Sashuk
 

2016 Dawid Kałuża
Aldona Jelińska
Joanna Zapała
Anna Zagożdżon
Magdalena Warczak
Tomasz Kamiński
Barbara Leśniewska
Anna Brzozowska
Tomasz Jaroch
Jędrzej Solarski
Marta Siek
Michał Maciejczyk
Anna Śrębowata
Rafał Szmigielski
 

2015 Jakub Pękalski
Michał Nejbauer
Kamil Sokołowski
Anna Rola-Noworyta
Witold Adamkiewicz
Ievgen Obraztsov (Ukraina)
Anna Celebańska
Krzysztof Sozański
Ehsan Barati (Iran)
Marta Sosnowska
Piotr Skibiński
Konrad Giżyński
Ephriem Tadesse Mengesha (Etiopia)
Gonzalo Angulo
Jacinto Sa
Joanna Niedziółka-Jönsson
Martin Jönsson-Niedziolka
Juan Carlos Colmenares
 

2014 Łukasz Bartosik
Piotr Dziekan
Alimohammad Malek (Iran)
Meressa Abrha Welearegay (Etiopia)
Tan Phat Huynh (Wietnam)
Adrianna Złoczewska
Aleksander Shkurenko (Ukraina)
Izabela Kamińska
Faezeh Pousaneh (Iran)
Larisa Latypova (Rosja)
Taye Beyene Demissie (Etiopia)
Natalliya Bobrovska
Anna Mikołajczuk-Zychora
Piotr Bernatowicz
Marcin Pisarek
Paweł Gierycz
Piotr Garstecki  

2013 Ostap Machynskyy (Ukraina)
Kamila Szwed
Judyta Węgrzyn
Ladislav Derzsi (Słowacja)
Ewelina Karolak-Solarska
Sylwester Gawinkowski
Tomasz Szymborski
Ewelina Kalwarczyk
Inna Kuznietsova (Ukraina)
Volha Vetokhina (Białoruś)
Michał Turowski
Wojciech Adamiak
Piotr Zarzycki Robert Kołos

2012 Patrycja Nitoń
Natalia Ziębacz
Krzysztof Churski
Jan Paczesny
Tomasz Kalwarczyk
Jan Szymański
Katarzyna Szot
Suraj Mal (Indie)
Marek Knor
Yuriy Stepanenko Kinga Suwińska

2011 Małgorzata Koźbiał
Agnieszka Pietrzyk-Le
Iryna Voloshchuk (Ukraina)
Marcin Gronowski
Urszula Hadam
Adam Leśniewski
Iwona Flis-Kabulska Jerzy Sepioł

2010 Magdalena Gorska
Wojciech Nogala
Rafał Wierzbicki
Ryutaro Sato (Japonia)
Małgorzata Kowalczyk
Marek Litniewski

2009 Marcin-Tabaka
Karolina Kędra-Królik
Piotr Pięta
Gabriela Wiosna-Salyga
Leszek Znak

2008 Natalia Urbańska
Izabela Franssen
Patrycja Grzeszczak
Arkadiusz Kwaterczak
Oksana Danylyuk (Ukraina)
Zofia Wolarek
Elena Luzina (Ukraina)
Jacek Dobkowski
Jerzy Karpiuk
Zbigniew Kaszkur
Andrzej Poniewierski
Jerzy Herbich

2007 Anna Śrębowata
Monika Kuczyńska-Wydorska
Agnieszka Gil
Marta A. Orłowska
Iryna Demyanchuk (Ukraina)
Katarzyna Zięba
Olgierd Cybulski
Hubert Piwoński
Kinga Suwińska
Wojciech Góźdź
Piotr Garstecki
Marcin Fiałkowski
Andrzej Kapturkiewicz
Andrzej L. Kawczyński
Marek Tkacz
Marek Pietraszkiewicz
Janusz Lewiński

2006 Dmytro Lisovytskiy (Ukraina)
Edyta Kołodziejczyk
Galyna Shul (Ukraina)
Arkadiusz Gajek
Yuriy N. Svartsov (Ukraina)
Piotr Szterner
Rafał Świerzewski
Joanna Niedziółka
Jędrzej Szymański
Marek Cinal
Anna Maciołek
Robert Nowakowski
Jarosław Poznański
Andrzej Sadkowski
Jan Tobiś
Stanisław M. Filipek
Stanisław L. Randzio

2005 Piotr Kowalczyk
Yevgeniy Nosenko (Ukraina)
Agnieszka Marcinowicz
Maria Dorogova (Rosja)
Lidia Dębowska
Michał Gil
Marcin Leda
Rafał Czerwieniec
Taras Palasyuk (Ukraina)
Alexander Gorski (Ukraina)
Dariusz Świerczyński
Renata Marczak
Kostyantyn Nikiforov (Ukraina)
Jacek Michalski Marcin Opałło

2004 Grygoriy Dolgonos (Rosja)
Małgorzata Kanoza
Maciej Skotak
Magdalena Bonarowska
Ruslan Burtovyy (Ukraina)
Svyatoslav Kondrat (Ukraina)
Olga Chernyayeva (Rosja)
Marian Góral
Robert Kołos
Beata Lesiak-Orłowska
Jerzy Górecki
Jerzy Pielaszek
Tadeusz Zakroczymski

2003 Tomasz Kobiela
Marian Gryciuk
Magorzata Krajewska
Iryna Marchuk (Ukraina)
Ewa Makowska
Małgorzata Graca
Andrzej Borodziński Maria Janik-Czachor

2002 Jakub Sielewiesiuk
Michał Mosiałek
Agnieszka Prokopowicz
Yuriy Stepanenko (Rosja)
Piotr Prus
Piotr Garstecki
Iwona Justyniak
Bogusław Mierzwa
Anna Wołowik
Janusz Stafiej Alina Ciach
Helena Dodziuk
Włodzimierz Kutner

2001 Piotr Garstecki
Małgorzata Wszelaka-Rylik
Dariusz Plewczyński
Andrzej Kosiński
Jacek Gregorowicz Krystyna Rotkiewicz

2000 Artur Malinowski Bogdan Nowakowski Czesław Radzewicz

1999 Agata Godula-Jopek
Agnieszka Tymosiak-Zielińska
Mykola Tasinkevych (Ukraina)
Marek Litniewski
Małgorzata Ruggiero-Mikołajczyk
Ewa Nowicka
Marcin Opałło

1998 Janusz W. Sobczak
Monika Asztemborska
Bożena Parczewska
Marek Tkacz
Jerzy Piotr Zieliński
Jerzy Herbich
Jacek Waluk
Robert Hołyst